ساخت و طراحی انواع پلاک استیل

ساخت و طراحی انواع پلاک استیل (استیل طلایی براق،استیل طلایی مات، استیل طلایی خش دار ، استیل مات ، استیل براق) به صورت لب خم ، تخت ویا روی شاسی چوبی کا با MDF سی ان سی شده با روکش وکیوم که به شکلی که شما بخواهید قایل برش و ساخت است.

استیل طلایی :
استیل طلایی مات
استیل براق :
استیل مات
قیمت هر سانتی متر مربع :
از 1٬000 تا 1٬300 ریال
تاریخ به روزرسانی قیمت :
1 آبان 1395

توضیحات خدمت

پلاک های استیل به دو دسته بگیر و نگیر تقسیم می شوند. که استیل (بگیر) ناخالصی آهن دارد و آهنربا را به خود جزب میکند این نوع استیل در مجاورت باران تغیر رنگ میدهد اما در محیط سر پوشانده سالها بدون تغییر رنگ باقی میماند.

استیل (نگیر) فاقد ناخالصی بوده و حتی در مجاورت باران تغییر رنگ نمی دهد.

زمان ساخت تابلو های استیل 3 الی 4 روزه کاری میباشد. برای تعداد بالا درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

پلاک استیل به زیر مجموعه استیل خش دار ، استیل مات ، استیل براق ، استیل طلائی تقسیم میشود.معمولا این دسته از پلاک ها که در اشکال مربع و مستطیل سفارش داده میشوند به صورت تخت یا لب خم ساخته میشوند. پلاک تخت پلاک توسط چسب دو طرفه بر محل مورد نظر نصب میگردد. پلاک های لب خم ، چهار ضلع پلاک به اندازه 1.5 سانتیمتر در زاویه 45 درجه به داخل خم شده و یک صفحه چوب به ضخامت 1.5 سانتیمتر و به اندازه مساحت پلاک در داخل آن قرار میگیرد ، که در هنگام نصب ابتدا صفحه چوبی توسط پیچ به محل مورد نظر پیچ شده و سپس پلاک بر روی آن قرار گرفته و توسط دو میخ یا پیچ کو چک از لبه های خم شده به صفحه چوبی متصل میشوند.
برای طرح یا متن این پلاک ها از اسیدکاری و رنگ آمیزی استفاده میشود.پلاک های استیل و پلاک های برنجی در صورت مجاورت دائمی با باران، رو به سیاه شدن میروند . که برای جلوگیری از این امر از سیلر و کیلر استفاده میکنند.

گروه تبلیغاتی صمیر (ساخت لوح ، ساخت تابلو، ساخت تندیس، ساخت بج سینه و دکمه سر آستین، ساخت پلاک)
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : چاپ تراکت، ساخت لوح، ساخت تندیس، طراحی وساخت پاکت، ساخت تابلو تبلیغاتی، ساخت و طراحی پلاک، ساخت و طراحی بج سینه، ساخت و طراحی دکمه سر آستین، ساخت و طراحی راهنمای طبقات، سررسید96، هدایای تبلیغاتی، استند پلکسی، جا سوئیچی تبلیغاتی، ست های چرمی تبلیغاتی، تولید استند، ساخت استند فروشگاهی
  • نوع مالکیت: جواز کسب (مغازه)
  • تلفن: 021-88310976
بروز رسانی 5 هفته قبل