ساخت تندیس های فلزی

ساخت تندیس های فلزی تندیس پیکره ای است از یک تمثال و یا شکل هندسی مشخص که در مناسب ها و یا جشنواره های مختلف به عنوان تقدیر و یا یادبود اهدا می شود و در مواردی استفاده ای مشابه بج سینه دارد.

برج :
ریختگری
آبکاری :
پایه چوب

توضیحات خدمت

ساخت تندیس و لوح تقدیر

تندیس پیکره ای است از یک تمثال و یا شکل هندسی مشخص که در مناسب ها و یا جشنواره های مختلف به عنوان تقدیر و یا یادبود اهدا می شود و در مواردی استفاده ای مشابه بج سینه دارد.کاربرد لوح های تقدیر نیز تقریبا مشابه تندیس بوده با این تفاوت که نمایش متن در آن اولویت بیشتری داشته و توجه به این موضوع وجه تمایز بین ساخت تندیس و لوح تقدیر می باشد.

انواع تندیس

تندیس ها بسته به رویداد و یا انتخاب سفارش دهنده در انواع تندیس حجمی,تندیس پلکسی گلاس و تندیس ترکیبی( فلز و پلکسی گلاس) تقسیم می شوند. قیمت تندیس نیز بر اساس مواد به کار گرفته شده,مدت زمان طراحی و ساخت تندیس متفاوت خواهد بود.

گروه تبلیغاتی صمیر (ساخت لوح ، ساخت تابلو، ساخت تندیس، ساخت بج سینه و دکمه سر آستین، ساخت پلاک)
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : چاپ تراکت، ساخت لوح، ساخت تندیس، طراحی وساخت پاکت، ساخت تابلو تبلیغاتی، ساخت و طراحی پلاک، ساخت و طراحی بج سینه، ساخت و طراحی دکمه سر آستین، ساخت و طراحی راهنمای طبقات، سررسید96، هدایای تبلیغاتی، استند پلکسی، جا سوئیچی تبلیغاتی، ست های چرمی تبلیغاتی، تولید استند، ساخت استند فروشگاهی
  • نوع مالکیت: جواز کسب (مغازه)
  • تلفن: 021-88310976
بروز رسانی 5 هفته قبل